Oslobet Hesap Silme

Oslobet hesap silme işlemi iki şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk olarak oyuncunun isteği dışında gerçekleştirilen kural ihlalleri ve sahte hesaplar için uygulanan silme işlemidir. Bunları daha da açacak olursak sahte hesaplar dediğimiz başlığın altına girenler aşağıdakilerdir.

  • Aynı kullanıcıya ait iki hesap tespit edilmesi durumunda hesap silinir.
  • Aynı kimlik numarasına ait hesaplar kapatılır.
  • Aynı cep telefonu numarası verilen hesaplar kapatılır.
  • Aynı ip adresine bağlı hesaplar kapatılır.
  • Aynı mail adresine ait hesaplar kapatılır.

Diğer bir isteğe bağlı olmadan hesap silme nedeni olan kural ihlali ise şunları kapsamaktadır:

  • Alınan bonuslar ile çapraz bahis yapılarak kazanç elde edilmesi.
  • Hesabın sahibine ait olmayan banka hesabı kullanmak.
  • Canlı destek hattı ile uygunsuz bir şekilde konuşmak.
Oslobet Hesap Silme ve Oslobet Hesap Dondurma

Oslobet Hesap Dondurma

Oslobet isteğe bağlı hesap silme işlemini tüm sosyal medya platformlarında da olduğu gibi hesap dondurma öncelikli olarak gitmektedir. Yani hesap silme işlemi yaptığınızda öncelikle hesabınız 30 gün dondurulur ve 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapma hakkınız olur. 30 gün boyunca oslobet hesabınıza giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinir. Silinen hesapları ne yazık ki yeniden açtırmanız mümkün değildir fakat yeni üyelik işlemi oluşturabilirsiniz. Hesabınız silinmeden oluşturulan yeni hesaplar 2 hesap olarak değerlendirilir ve kural ihlaline sebep olur.

Hesap silme talebi oluşturmak için de oslobet oyuncu hesabında profil kısmında yer alan hesabım simgesine tıklayıp hesabımı kapatmak istiyorum seçeneğine basabilirsiniz. Ama genelde bu kısım oyuncuların yanlışlıkla işlem yapmasını önlemek için farklı bir güvenlik önlemi olarak canlı destek üzerinden yapılmaktadır. Canlı desteğe bağlanarak talebinizi iletmeniz durumunda kimlik numarası istenerek hesabın sahibine ait bilgiler doğrulanır ve silme işlemi başlatılır. Bu sırada hesabınızda bakiye varsa üyelik silme işlemi başlatılamayacağından ya bakiyenizi kullanmanız yada sıfırlanacağı bilgisi de sizlere verilmektedir. Tüm şartları kabul etmeniz halinde 30 gün içerisinde hesabınızla birlikte sistemde adınıza kayıtlı olan tüm bilgiler silinmektedir. 30 günün sonunda yeniden oluşturulan hesaplar ile yeniden ilk üyelik ve yatırım bonuslarından da faydalanma hakkına sahipsiniz. Daha önce üyeliğiniz bulunmuyor ise oslobet giriş linklerine tıklayarak da hızlı hesap açma işlemi yapabilir ve yine bu bonus promosyonlarından faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın